Masážní gel na bolest sedmero bylin

53
Neohodnoceno

Masážní gel sedmero byli na bolest je určený pro doplňkovou a alternativní péči při stavech svalové únavy, bolestech zad, artritických a revmatických bolestech. Masážní gel sedmero bylin obsahuje komplex sedmi cenných bylinných extraktů konopí, jalovce, eukalyptu, tea tree, rozmarýnu, skořice a meduňky, kter


  • Skladem
199 Kč
Kategorie: PÉČE O ZDRAVÍ
 

Masážní gel sedmero byli na bolest je určený pro doplňkovou a alternativní péči při stavech svalové únavy, bolestech zad, artritických a revmatických bolestech. Masážní gel sedmero bylin obsahuje komplex sedmi cenných bylinných extraktů konopí, jalovce, eukalyptu, tea tree, rozmarýnu, skořice a meduňky, které pomáhají odstraňovat napětí, působí regeneračně a mají tišící a osvěžující účinek na svaly.

Dále můžete číst ZDE (bolesti zad, krční páteře, svalů, kloubů,...)

Masážní gel sedmero bylin je mimořádně účinným prostředkem na:

  • namožená a bolavá záda
  • bolestech krční páteře
  • ztuhlé svaly a klouby
  • prokrvuje a přináší úlevu při svalovém napětí a únavě
  • artritické a revmatické bolesti
Balení 100 ml
Doporučujeme při: - namožení a bolestech zad
- bolestech krční páteře
- ztuhlých svalech a kloubech
- k prokrvení
- při svalovém napětí a únavě
- artritických a revmatických bolestech
Použití: Přiměřené množství gelu naneste na místo aplikace a obvyklým způsobem vmasírujte. Gel nesmývejte, nenechává mastný film.
Složení/Ingredience: POLYGELCA (CARBOPOL 940), CREMOPHOR CO 40 (PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL), SODIUM HYDROXIDE, AQUA, ALKOHOL DENAT., PROPYLPARABEN, METHYLPARABEN, CANNABIS SATIVA EXTRACT, JUNIPERUS COMMUNIS, EIKALYPTUS GLOBULUS, MELALEUCA ALTERNIFOLIA (TEA TREE), ROSMARINUS OFFICINALIS, CINNAMOMUM ZEYLANICUM, MALLISA OFFICINALIS, PARFUM.

 

 

Osobní zkušenost s masážním gelem Sedmero bylin.  + Diskuze
3-4x týdně hraji squash a k tomu jsem téměř každý den na kole, když pravidelně jezdím přibližně 40 km vcelku svižným tempem. Vzhledem k tomu, že mi již není 18, potřebuji svému tělu dopřát kvalitní regeneraci.

Mgr. Martin Suchý
zapálený hráč squashe


Poradna  Mgr. Suchého